Viasonix - vaskulární centrum - tcpo2.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

VIASONIX vyvíjí širokou řadu pokročilých vaskulárních zařízení, které jsou vždy založeny na špičkové technologii a jsou určeny pro široké použití.

FALCON řada je určena jak pro soukromé ambulance, tak pro nemocniční centra.
  • segmentální tlaky
  • kvalitní í doppler
  • záznam objemu pulsu
  • žilní reflux
  • žilní plnění/kapacita žil
  • integrované měření teploty
  • vyšetření Raynaudova fenoménu
  • reaktivní í hypermie
  • a mnoho dalšího….

Produktová řada Falcon
Nová řada přístrojů Falcon poskytuje širokou řadu řešení pro diagnostiku periferních vaskulárních nemocí (PVD – peripheral vascular disease). Falcon je nejvýkonější systém pro diagnostiku vaskulárních poškození: až 10 nezávislých tlakových kanálů, tři frekvence Doppleru, 10 souběžných PVR měření, až 5 souběžných foto-pletysmografických měření, integrované měření teploty, podpora dalších testů, extrémně jednoduchá obsluha, uživatelsky plně nastavitelné prostředí, plně konfigurovatelný software, podpora fotoaparátu, barevně označené tlakové hadice a mnoho dalšího. Produktová řada nabízí pohodlný výběr funkcí pro všechny uživatel, od plně vybaveného Falcon/Pro až po ekonomickou řadu Falcon ABI+.

Diagnostika PVD
PVD (periferní vaskulární diagnostika) je nyní standardem neinvazivního vyšetření pacientů sřením vaskulárních chorob. PVD diagnostika, se stala ve většině zemí, zdrojem velice cenných informací týkajících se fyziologických a funkčních vážných vaskulárních potíží. Typické vyšetřovací metody zahrnují segmentální měření systolického tlaku, měření průtoku Dopplerem, záznam objemu pulsu (PVR) a měření pomocí plethysmografu. Dalšími metodami jsou: stres test, žilní reflux, maximální žilní odtok, segmentální žilní kapacity, palmární testy a screening Raynaudova femoménu.

Falcon/Pro je určen pro každodenní praxi
Falcon/Pro je přístroj, který je určený pro každodenní praxi, jak vích ambulancích, tak vích. Falcon/Pro umožňuje kompletní, jednoduché a uživatelsky pohodlné vyšetření pacientů. Výstupní protokoly jsou plně konfigurovatelné a nabízejí kompletní optimalizaci celého systému. Mimoto, každý uživatel si může nastavit systém dle svých požadavků a potřeb a kdykoli, po svém přihlášení, takto nastavený systém používat. Celý systém je ovládán přes velký monitor a pohyb mezi jednotlivými vyšetřeními je velice jednoduchý. Proto se vyšetřující může lépe věnovat pacientovi a ne obsluze přístroje. Sofware je v českém jazyce.

Optimální periferní vaskulární diagnostika
Falcon/Pro obsahuje všechny standardní vaskulární vyšetření plus obsahuje několik zvláštních, jako je 10 MHz Doppler sonda a integrované měření teploty kůže. Systém je velice flexibilní a umožňuje souběžné měření krevního tlaku a měření objemu pulzu pomocí foto-pletysmografu v několika místech.  Tyto vlastnosti významně snižují časové nároky na vyšetření pacienta. Všechna měření jsou uložena v připojeném PC a je možné je kdykoli otevřít a pracovat s nimi.

Maximální flexibilita systému
Ať je Falcon/Pro používám vé ambulanci, na nemocničním oddělení nebo pro výzkumné účely, vždy poskytne uspokojení Vašich potřeb. Data lze exportovat do několika formátů, výstupní protokoly lze upravit dle Vašich potřeb. Falcon/Pro umožňuje objevit další horizonty ve vaskulární diagnostice.

V případě zájmu o tento přístroj, prosím, volejte: +420 777 931 801


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky