Kapilaroskopie - tcpO2

Přístroje pro vyšetření mikrocirkulace
Přejít na obsah
Kapilaroskopie - vyšetření nehtového lůžka

Moderní kapilaroskopie nehtového  lůžka
Metoda kapilaroskopie nehtového lůžka je bezpečná metoda pro morfologické vyšetření a analýzu abnormalit mikrocirkulace vedoucím k revmatologickým chorobám.

Kapilaroskopie je stále více kladně hodnocená a důležitá metoda pro diagnostiku chorob,jako je primární a sekundární Raynaudův syndrom apod.

Velká nabídka objektivů a příslušenství
Optilia mikroskopy jsou vybaveny objektivy s vysokým rozlišením a zvětšením 200x a 100x, integrovaným zdrojem světla,kontaktním olejem a bezkontaktními adaptéry. Právě precizní optika odhaluje a zobrazuje velké kapiláry, rozvětvení apod.

Přenosné a stolní provedení
Všechny mikroskopy Optilia jsou dodávány jako plně přenosné, ale také s možností připojení stolního stojanu anebo celkové mobilní stanice.

Morfologické vyšetření
Software Optilia OptiPix je účinný a "user friendly" rozhraní pro záznam obrázků vyšetřovaného místa, jejich analýzu, hodnocení a ukládání. Uživatel je schopen jednoduše lokalizovat a přiřadit jednotlivé obrázky k jednotlivým prstům a pozici.

Zabezpečená databáze pacientů
OptiFix je software uchovávající databázi pacientů, zaznamenané obrazy, videa
a poznámky. Tento celý systém je plně funkční pro záznam obrazů s velmi vysokým rozlišením, funkcí vylepšení obrazů, záznam videa, zvukový záznam, výpočet, geometrické měření a hodnocení kapilár.

Export dat a výsledný protokol
OptiFix software umožňuje uživateli doplnit do výsledného protokolu např. současný stav pacienta, záznam anamnézy, výsledky měření a další volitelné informace. Data měření a obrazy jsou automaticky uloženy v databázi a mohou být exportovány do jiných programů nebo systémů.

Každé vyšetření je možné vytisknout, poslat emailem nebo uložit jako elektronický dokument do složky pacienta.
ABOUT
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Phasellus a sagittis massa.
Duis non arcu venenatis, cursus ex.
Scanlab Praha s.r.o.
Dr. Marodyho 143/2
196 00 Praha 9
Tel.: +420 283 931 726
Mobil: +420 777 931 801
www.tcpo2.cz
scanlab@scanlab.cz
Návrat na obsah